Fudbaleri Crvene zvezde i Radnika odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

TOK MEČA :

93. minut - Kraj na Marakani, Radnik je još bio koban po crveno-bele.

90. minut - Utakmica je produžena za 3. minut

88. minut - Veliki pritisak Zvezde

83. minut - GOOL 1:1, šok na Marakani, Radnik izjednačio .Stamenković nakon sjajnog udarca glavom matira Borjana. Lukić je prethodno centritao

79. minut Opao je ritam igre, fudbaleri već deluju umorno po klizavom terenu.

72. minut - Umesto Kataija u igri je Krstičić

69. minuta - Nova velika prilika Ivanić šutira, lopta odlazi pored gola.

65. minut- Konstantan pritisak Zvezde, rezultat i dalje nepromenjen

59. minut - Stanković je napravio trostruku izmenu. Umesto Bena, Pavkova i Rodića, u igri su, Falko, Lazetić i Degenek

58. minut - Nova prilika za Zvezdu, Ivanić iskosa sa leve strane šutira pored gola

55. minut - Polkušao je i Katai sa ivice šesnaesterca, lukav udarac, zamalo pored gola.

52. minut - Pokušao je Ben koji nosi čalmu oko glave zbog povrede iz slobodnog udarca, šutirao je u donji desni ugao golmana Ranđelovića koji izbija loptu u korner.

48. minut - Prva prilika za Zvezdu u nastavku šutirao je Kanga, ali iz povoljne pozicije, ali pravo u Ranđelovića

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

45. minut - Završeno je prvo poluvreme

41 . minut - Sudija Maksimimović je opet gledao VAR i pokazao na belu tačku. Katai ponovo šutira, ali ovog puta neprecizan preko gola.

38. minut - Nakon duela pred golom Radnika, Ben je ostao da leži, prokrvarila mu je arkada iznad desnog oka.

36. minut - GOOL, 1:0, Zvezda vodi. Nakon sudara Ranđelovića i Pavkova, sudija Maksimović pokazuje na kreč. Katai šutira poluvisoko u golmanov desni ugao,Ranđelović jer bio na lopti, ali lopta ipak ulazi u mrežu.

33. minut - Penal za Zvezdu

28. minut - Pokušao je i Kanga lepim udarcem, Ranđelović opet uspešniji, samo korner.

26. minut -Nakon asistencije Bena, Ivanić šutira silovito, ali pogađa spoljni deo mreže

20. minut- Sjajan udarac Bena iz slobodnog udarca, Ranđelović fanastastičnom paradom još bolje brani.

16. minut - Opasna kontra gostiju, opet Bogdanovski, Borjan vrhovima prstiju skreće loptu u korner.

11. minut- Pokušao je i Radnik, šut Bogdanovskog iz daljine po klizavom terenu Borjan je teškom mukom ukrotio

7. minut - Nova velika prilika za Kataija, nakon kornera i potom ubačena lopte na peterac, od strane Dragovića Katai glavom šutira preko gola iz idealne situacije.

4. minut - Velika šansa za crveno- bele, Ben je uposlio Kataija, koji usamljen na 7, 8 metara, šutira pravo u Ranđelovića. Nakon odbitka lopta dolazi do Ivanića koji šutira pored gola.

1. minut - Utakmica je počela