Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu u utakmici 16. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1.

Drugo poluvreme:

90, minut - Utakmica je prioodužena za tri minuta.

87. minut - Falko propustio priliku da reši sve dileme.

85. minut- U igri je Krstičić umesto Kataija

80. minut - Vojvodina pritiska, domaćin želi do izjednačenja.

75. minut - Opao je ritam utakmice

70. minut- Borjan brani udarac Kabića pokušao je lucidnim šutem ali je kapiten Zvezde odbranio šut u bliži ugao.

67. minut - Umesto Stanića u igri je Njegoš Petrović

65. minut - Velika šansa za Vojvodinu Stevanović je nakon kornera šutirao a Gobeljić je u poslednji čas skrenuo loptu u korner.

62. MINUT - GOOL , 1:2, Posle kornera i u gužve u petercu Vojvodine ,Sanogo je glavom pokušao,a Dragović najsnalažljiviji u gužvi šutira nogom i matira nermoćnog Simića. Zvezda ponovo vodi.

59. minut - Simić brani šut Falka

56. minut - Zvezda nastavlja da napada nakon izjednačenja , crveno- beli žele potpuni preokret

53. minut GOOL 1:1, Pavkov. Ovog puta gol je priznat. Centrirao je Stanić sa desne strane, Pavkov bio najviši u skoku i prosto zakucao loptu u mrežu.

50. minut - Pavkov postiže gol na asistenciju Kataija, ali je on poništen nakon gledanja VARA pošto je Ivanić u trenutku primanja lopte bio u ofsajdu

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, Stanković je reagovao trostrukom izmenom, umesta Bena, Gajića i Pankova , u igri su Falko, Gobeljić i Eraković

Prvo poluvreme:

45. minut - Pokušao je Stanić lopta od golmana Simića pogađa stativu.

42.minut - Novosađani mnogo opasniji

38. minut - Nova velika šansa za Vojvodinu, Vukadinović je šutirao iz izgledne situacije, ali pored gola.

33. minut- Velika šansa za Zvezdu, centrirao je Katai, Pavkov pokušao glavom, ali brani Simić

30. minut - GOOL 1:0, Vojvodina vodi. Nakon pravog rikošeta u šesnaestercu , lopta dolazi do Topića koji šutira,lopta pogađa Dragovića i menja pravac i ulazio u mrežu nemoćnog Borjana

26. minut- Neverovatna šansa za Vojvodinu, centrirao je Devetak, a Mrkajić neometan sa tri metra promašio ceo gol. Bukvalno je teže bilo promašiti nego pogoditi.

23. minut - Zapretila je Vojvodina, pokušao je Mrkajić glavom ali zamalo neprecizan.

20. minut - Pokušao je Ivanić sa penaltika, ali je traljavo šutirao.

15. minut - Opao je ritam meča, Vojvodina je izdržala početne nalete crveno- belih

11. minut - Vojvodina vreba iz kontre preko brzonogih Simića i Vukadinovića

7. minut - Nakon centaršuta Bena iz kornera gužva u šesnaestercu Vojvodine, ali su dopmaćini odbranili

3. minut - Zvezda je od starta krenula agresivno, u želji da što pre postigne gol.

1. minut - Utakmica je počela

SASTAVI:

VOJVODINA: N. Simić – Bjeković, Stevanović, Kovačević, Devetak – Topić, Busnić, Zukić – V. Simić, Vukadinović, Mrkaić.

ZVEZDA: Borjan – Gajić, Dragović, Pankov, Rodić – Sanogo, Stanić, Ivanić – Ben, Katai – Pavkov.