Crveno-beli su trijumfom i preokretom verovatno sačuvali klupu crnogorskom stručnjaku.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu u okviru 25. kola Superlige srbije 3:2 i zadržali prednopst u odnosu na konkurente, tačnije Partizan.

Publika na stadionu Karađorđe, prisustvovala je velikom preokretu beogradskih crveno-belih.

Novosađani su već nakon uvodnih devet minuta imali dvostruku prednost pošto su poveli golovima Melega i Puškarića.

Nisu se tu zaustavili već su napadali aktivno, ali lopta nije htela u mrežu čuvara Zvezdingo gola.

Na startu drugog dela utakmice potpuno drugačija slika. Kao da se na poluvremenu nešto promenilo i da su na teren istrčale poptuno različite ekipe.

Dominaciju je preuzela Crvena zvezda, a to je rezultiralo prekretom.

Najore je Le Talek smanjio rezultat u 51. minutu da bi Boakije izjednačio deset minuta kasnije.

Nije se Zvezda zaustavila već je krenula po ceo plen. U 70. minutu se to i dogodilo - autogolom Puškarića meč je potpuno preokrenut.

Radovali su se gosti, a najviše strateg Miodrag Božović.

Publika u Novom Sadu ostala je u šoku. Crvena zvezda preokrenula je rezultat za samo 19 minuta.