Premijerni meč prolećnog dela šampionata crveno-beli su igrali na svom stadionu.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na stadionu "Rajko Mitić" Novi Pazar sa 2:0 na otvaranju prolećnog dela prvenstva.

Čekali su domaći navijači na gol do pet minuta pred kraj meča, a onda je stadion eksplodirao. Radost domaćinu doneo je pogotkom Srđan Plavšić.

U nastavku meča Crvena zvezda je utakmicu rutinski privela kraju, a pobedu je osigurao Marko Petković, pogotkom u 81. minutu.

- Svih 90 minuta smo bili dominantni, Pazar se znalački branio, pa nismo stvorili mnogo prilika. Pobedili smo i to je u ovom trenurku najvažnije. Zadovoljan sam igrom čitavog tima, ne samo odbrane,svi igrači Zvezde su dobro stajali u odbrani - rekao je trener Zvezde Miodrag Božović.

Nekadašnji kapiten crveno-belih i povratnik u klub Nenad Milijaš ušao je na teren u 77. minutu i dobio je ovacije publike.