AKTUELNO

Voditelj Nove S, Marko Novičić, priznao je u programu uživo da se EXPO razvija i da se Nacionalni stadion gradi neverovatnom brzinom.

Dok blokaderi i blokaderski mediji svakodnevno kritikuju ceo projekat EXPO, ova izjava dolazi kao potvrda, da čak i oni vide neverovatan napredak koji Srbija postiže zahvaljujući predsedniku Aleksandru Vučiću.

- Prolazio sam pre par meseci pored Nacionalnog stadiona, nije bilo ništa, sad odjednom niklo pola stadiona, kako tako brzo niče stadion? - začudio se Novičić koji je verovatno navikao na neko vreme kada Srbija nije bila toliko uspešna na bilo kom polju kao sada, a u koje vreme bi, zajedno sa svojim kolegama blokaderima, želeo da nas vrati.

Pogledajte snimak:

Autor: Pink.rs