Partizan igra meč za plasman u finale Kupa Srbije.

Partizan u Humskoj igra protv Vojvodine i na poluvremenu ima prednost od 2:0. Golove za crno-beli postigli su Rikardo Gomeš u četvrtom i Kvinsi Menig u 41. minutu.

Prednost domaćeg tima je mogla da bude znatno veća. Imali su nekoliko zicera, mogli su još ubedljivije da vode. Jedan od tih neverovatnih promašaja imao je Bibras Natho. Zbog njegove neiskorišćene šanse je i Aleksandar Stanojević poludeo.

Igrao se 25. minut kada je golman gostiju Rockov napravio glupost. Dodao je loptu pravo u noge Nathu. Izarelac je bio sam pred golom, mogao je da bira gde će da pošalje loptu, umesto u gol poslao je pored stative. To se ni malo nije dopalo Stanojeviću koji se iznervirao i počeo da udara u klupu.

Uspeo je Partizan da nadomesti taj promašaj posle majstorskog gola Meniga. Inače, Natho je u utorak produžio ugovor sa klubom.