Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 34. kolu kao gosti Vojvodinu sa 3:0 (2:0).

Strelci su bili Sanogo u 2. minutu i Katai u 343. i 70. minutu.

Crvena zvezda je stigla do 91. boda i ima pet bodova više i utakmicu više u odnosu na Partizan.

Gosti su u Novom Sadu do prednosti došli već u drugom minutu. Posle ubačene lopte Kataija iz kornera glavom je šutirao Pavkov, nije bio baš najprecizniji, ali je lopta pogodila Sanoga, odbila se od njegove noge u gol Novosađana, Rockov je bio nemoćan – 0:1.

Nije bilo uzbuđenja sve do 33. minuta, kad je posle izgubljene lopte domaćih na sredini terena sjajno reagovao Srnić, odmah je prosledio loptu ka usamljenom Kataiju, koji je lako umakao Jeličiću i potom iskosa sa leve strane matirao Rockova – 0:2.

Konačan rezultat je postavio Katai u 70. minutu. Izveo je slobodan udarac, lopta je prošla kroz živi zid u golmanov ugao, a Rockov je traljavo intervenisao i dopustio gol - 0:3.

Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Radnički, a Vojvodina gostuje Partizanu.