Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički u utakmici 15. kola Superlige rezultatom 2:0.

DRUGO POLUVREME:

90+ 2 minut - Pokušao je Vujačić glavom, ali neprecizan

90. minut - Utakmica je produžena za 3 minuta

89. minut - I jedni i drugi jedva čekaju kraj meča.

85. minut - Povredio se Urošević, Stanojević nema prava na izmenu, ali probaće da izdrži do kraja.

82. minut - Deluje da se Čukarički predao i pomirio sa porazom.

77. minut - Lutovac je postigao treći pogodak za Partizan, ali je gol poništen zbog ofsajda. VAR je potvrdio tu odluku

71. minut - Opao je ritam meča, što odgovara Partizanu.

66. minut - Dvostruka izmena i u Partizanu, Lutovac menja Meniga, dok će Nikola Terzić zameniti Nemanju Jovića.

62. minut - Saša Ilić pravi dvostruku izmenu, Kajevića menja Ergelaš, a izlazi i Čolović - na terenu je Aleksa Janković.

57. minut- Popović pravi čuda na golu sjajno je odbranio udarca glavom Kovača

55. minut- Velika prilika za Partizan , ali je Pantić uprskao pogrešnim pasom nakon kontre.

53. minut - Rakonjac je imao veliku šansu

52. minut - Igra se obostarno otvoreno u Humskoj.

47. minut- Prva šansa u nastavku, pokušali su Menig i Rikardo

46. minut - Utakmica je nastavljena

PRVO POLUVREME:

45+ 3 - GOOL 2:0,Urošević je zavrnuo loptu u šesnasesterac gostiju, ona se od noge Meniga odbila do Živkovića koji matira nemoćnog Petrovića

45+1 minut - Kovačević dobija žuti karton zbog starta nad Rikardom

45. minut - Prvo poluvreme je produženo za dva minuta zbog povrede Zdjelara

42. minut - Čukarički se oporavio od šoka zbog primljenog gola i ponovo preti Partizanu.

37. minut - Partizan je nastavio da napada nakon vođstva, crno-beli žele i drugi pogodak.

33. minut - GOOL, 1:0, Vujačić! Centrirao je Jojić sa desne strane, Vujačić bio najviši u skoku, Petrović nemoćan. Partizan vodi.

PartizanFOTO: STARSPORTPHOTO28. minut - Docić umalo postigao gol iz kornera, sjajan centaršut iskusnog kapitena Čukaričkog. Ovoga puta umesto saigrača gađao je direktno gol Partizana.

25. minut- Umesto povređenog Zdjelara u igri je Pantić.

23. minut - Dve velike šanse za Čukarički u istopm minutu, ali Popović sjajno brani i sprečava vođstvo gostiju. Čolović je šutirao pod prečku, Pantić sjajno brani i boksuje u korner. Potom nova šansa i ponovo Popović spušta rampu.

20. minut - Kontra Partizana, pokušao je Menig gađao dalji ugao, ali Petrović brani.

17. minut - Odličan centaršut sa leve strane gostujuće ekipe, na drugoj stativi je Ndijae skočio i šutirao glavom, ali lopta pogađa stativu.

15. minut - Nova velika šansa za Partizan, Urošević je bio u izglednoj situaciji ali šutira pored gola.

13. minut - Nakon konfuzije u odbrani Čukaričkog velika šansa za Partizan, pokušao je Rikardo, ali Petrović brani.

11. minut- Menig izuzetno zapažen na početku meča, opasno prodire po desnoj strani

8. minut- Partizan polako steže obruč oko gola Čukaričkog.

5. minut - Prva šansa za Partizan, Menig je bio u izglednoj situaciji.

3. minut - Obostrano otvoren početak, Čukarički nije došao da se brani

1. minut - Utakmica je počela

SASTAVI:

PARTIZAN: Popović - Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Zdjelar, Jojić - Jović, Natho, Menig - Rikardo

ČUKARIČKI: Petrović - Stevanović, Kovačević, Šapić, Roganović - Docić, Kovač - Ndijae, Kajević, Čolović - Rakonjac.