Fudbaleri Partizana savladali su Floru u 2. kolu grupe B Lige konferencija rezultatom 2:0.

Oba gola za Partizan postigao je Lazar Marković u 20. i 42. minutu.

TOK MEČA:

90. minut - Utakmica je produžena 8. minuta zbog povrede Sepika

88. minut - Igru je napustio i Rikardo, umesto njega ušao je Terzić

82. minut- Iz igre je izašao Jojić, a na terenu je Šćekić

77. minut - I jedni i drugi kao da jedva čekaju kraj utakmice

70. minut - Igrač Flore Sepik ostao je da leži na travi. Spiker je apelovao hitnu pomoć da uđe na teren i pomogne lekarskom osoblju Flore. Kola hitne pomoći su igrača estonskog igrača prevezli u Urgentni centar.

66. minut - Opao je ritam meča, igra se između dva šesnaesterca.

61. minutu - Dvostruka izmena u Partizanu, umesto Meniga u igri je Jović, a oporavljeni Danilo Pantić menja Natha.

- Utakmici prisustvuje 5845 gledalaca.

58. minut - Flora pokušava da napadne, ali Partizan mnogo opasniji iz kontre.

53. minut - Marković je u kontri izbio ispred golmana Flore, Ilonen odbranio njegov udarac, natrčao Rikardo i očajno šutirao sa pet metara

50. minut- Miran početak nastavka, crno-beli kontrolišu dešavanja na terenu

DRUGO POLUVREME:

46. minut- Počelo je drugo poluvreme

PRVO POLUVREME:

45.minut - Završeno je prvo poluvreme

42. minut - GOOL 2:0, opet Marković! On se stuštio ka golu rivala šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta je na putu do gola zakačila štopera Flore Markus Sepika i tako prevarila golmana Igonena.

40. minut - Popović je izboksovao loptu i tom prilikom udario u Vujačića, koji je ostao da leži na travi, srećom bez posledica 35. minut - Gosti igraju ofanzivno od početka, što Partizan koristi za brze i opasne kontranapade.

- Stanojević je iznenadio odlukom da umesto standarnog Saničanina, na poziciji štopera zaigra Miletić. U međuvremenu je stiglo objašnjenje zbog čega.

29. minut - Nova šansa za Partizan, Menig iz izgledne situacije loše šutira, sjajno ga je proigrao Natho.

25. minut - Partizan osokoljen vođstvom i dalje napada , Rikardo je šutirao glavom preko gola

20. minut - GOOOL, 1:0, Lazar Marković! Partizan je poveo, udarac Rikarda iskosa sa sa leve strane Igonen je odbio, na loptu natrčao Marković i glavom poslao u mrežu

16. minut - Nakon prodora Rikarda, lopta dolazi do Jojića koji šutira sa distance, ali preko gola

12. minut - Jojić je uposlio Rikarda, ali centarfor crno- belih nije najbolje reagovao.

8. minut - Iznenađujuće dobar start gostiju, Vasiljev šutira iz izgledne situacije srećom neprecizan

4. minut - Miran početak utakmice, kiša koja neprekidno pada otežava posao i jednima i drugima.

1. minut - Utakmica je počela