Sveci poraženi 1:0, ali idu dalje zbog pobede od 3:2 u prvom meču.

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Čelsija prvi su polufinalisti Lige šampiona iako su u revanšima poraženi od Bajerna i Porta na svom teren istovetnim rezultatima - 0:1.

Parižani i Bavarci su kao i u prvom meču priredili ljubiteljiam fudbala ono što ovaj sport i čini opijumom za mase, "run and gun" partiju u posle koje je naneverovatniji podatak da je završena samo sa jednim golom.

Bar tri je mogao da postigne samo Nejmar koji verovatno ne pamti da se ikad toliko ispromašivao. Brazilac je u periodu o 34. do 39. minuta dva puta pogađao stativu Nojerovog gola, jednom i prečku, a posle toga, u prvom i u drugom poluvremenu, imao još barem tri situacije iz kojih je mogao da se proslavi.

Ovo je samo jedna od tih situacija, kada je Brazialc uklizao na dodavanje Di Marije i zakasnio tek za sekund da pokupi loptu u sprovede je u mrežu.