Srpski košarkaški reprezentativac Boban Marjanović prethodne noći upisao je pet poena i sedam skokova u porazu njegovog Detroita od Šarlota 108:106 u predsezoni NBA lige, dok je Nemanja Bjelica dao veliki doprinos pobedi Minesote nad prvakom Golden Stejtom 111:97.

Marjanović je sasvim solidno iskoristio šansu s obzirom da je na terenu proveo 11 minuta, jer je prvi centar Andre Dramond koji je zabeležio 16 poena i 15 uhvaćenih lopti.

Na kineskoj turneji u Šenženu Minesota iznenadila je branioca šampionskog prstena na krilima Nemanje Bjelice.

ZVANIČNO: Posle dva meseca OKONČANA RASPRAVA OKO IVANINOG SKOKA, ovo je KONAČNA ODLUKA!

Bivši košarkaš Crvene zvezde, Baskonije i Fenerbahčea u slavlju svog tima učestvovao sa 11 pogodaka, među kojima su dve "trojke" u finišu kada se lomio rezultat, uz četiri skoka i dve asistencije za 20 minuta.

Srpski košarkaš Rade Zagorac upisao je prvi koš od dolaska u Memfis u pobedi nad Filadelfijom 120:90, a meč je završio sa dva poena, tri asistencije i dva skoka za devet minuta na parketu.

Trijumf je ostvario i Denver nad Los Anđeles Lejkersima 122:104 i to bez Nikole Jokića pošto je trener Majk Meloun odlučio da ga odmori zbog lakše povrede.