Dvostruki strelac za Katalonce bio je Lionel Mesi.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na racunarima ukucajte www.kliktv.rs.

***

Pretposlednje kolo Lige šampiona donelo je mnogo uzbzđenja i u okviru grupe C.

Šampion Španije Barselona na gostovanju u Škotskoj savladala je Seltik sa 2:0 pogocima Lionela Mesija.

Ovaj trijumf doneo je Katalonicma prvo mesto u grupi, pošto je Mančester siti remizirao sa Borusijom Mehengladbah u Nemačkoj.

1' Fudbaleri Barselone igrali su u najjačem sastavu, a Škote je napadao trio Mesi, Suarez, Nejmar.

1' Prvi sa centra su krenuli domaći fudbaleri.

3' Fudbaleri Seltika agresivno su napadali ka golu Katalonaca.

7' Prvi opasan napad Seltika preko Dembelea završio se udarcem iz ugla za domaću ekipu. Navijači su prepoznali inicijativu i sve glasnije su bodrili svoje miljenike.

9' Prva ozbiljnija situacija pred golom Seltika! Nejmar je odlično prošao po levoj strani, dodao loptu do Mesija koji je pokušao da pronađe Suateza, ali je Urugvajac zaustavljen.

15' Golman Barselone Ter Štengen je napravio nekoliko grešaka i pogrešnih ispucavanja.

19' Nova šansa za Barselonu! Ivan Rakitić je glavom spustio loptu za Lionela Mesija, ali je Argentinac loše reagovao i promašio gol.

24' GOOOOOOL! Lionel Mesi udarcem iz prve doneo je Barseloni vođstvo.

36' Najopasniji napad Seltika u dosadašnjem delu meča. Musa Dembele je šutirao, ali je sjajno reagovao golman Barselone.

41' SJAJNA ODBRANA! Golman Seltika istakao se pred sam kraj prvog dela utakmice kada je sprečio siguran pogodak Luisa Suareza.

45' Kraj prvog poluvremena na "Seltik parku".

DRUGO POLUVREME

47' Kao i na startu meč ponovo je pretio Seltik.

55' Penal za Barselonu. Luis Suarez je pao u šesnaestercu Seltika i sudija je dosudio najstrožu kaznu.

56' GOOOOOL! Lionel Mesi duplirao je prednost Katalonaca, ovoga puta sa penala.

84' Odlična šansa za Luisa Suareza kog je proigrao Mesi, ali je Urugvajac pogodio stativu.