Edison Kavani je pogotkom srušio snove navijača na Nou Kampu, ali se onda dogodio veliki preokret koji se ne pamti u istoriji fudbala.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Čarobno veče za sve navijače Borusije Dortmund. Oni su na svom terenu savladali Benfiku sa 4:0 u revanš meču osmine finala Lige šampiona.

Nakon poraza u Portugalu od 1:0, domaći su krenuli ofanzivno i poveli na samom startu meča pogotkom Obamejanga.

Rano vođstvo kao da ih je uspavalo, pa se na sledeći pogodak čekalo do 59. minuta kada je Pulišić bio strelac.

Samo dva minuta nakon toga Obamejang je potvrdio pobedu i plasman "milionera" u četvrtfinale Lige Šampiona. Četvrti pogodak delo je Obamejanga koji je upisao het-trik.

Zanimljiv susret očekivan je na Nou Kampu gde je Barselona pokušala da sustigne četiri gola prednosti iz prvog meča.

Sve je krenulo idealno po domaće, Luis Suarez je u 3. minutu doveo Barsu u vođstvo.

Pet minuta pred kraj prvog dela susreta autogolom Kurzave domaći su duplirali prednost.

Nošeni hukom sa tribina na stratu drugog poluvremena domaći su stigli do tri gola prednosti pošto je Lionel Mesi iskoristio jedanaesterac.

Još ofanzivinije krenula je Barselona, ali ih je kontra PSŽ-a presekla i Edison Kavani je postigao pogodak i srušio snove igrača i navijača na Nou Kampu.

Međutim, ono što se dogodilo u nastavku dogodilo se prvi put u istoriji.

Za samo pet minuta fudbaleri Barselone uspeli su da postignu tri pogotka i plasiraju se u četvrtfinale Lige šampiona.

Stadion je "poludeo", a navijači su bili u transu. Barselona je sada glavni favorit za titulu.