AKTUELNO

Voditelj najgledanijeg rijalitija u regionu, ali i šire, "Elite 9", Milan Milošević došao je na groblje u Sremčicu kako bi pružio Bori Santani podršku dok sahranjuje oca Dragana.

Otac Bore Santane, Dragan, nakon četiri moždana udara, preminuo je pre dva dana, dok se danas na groblju u Sremčici održava njegova sahrana. Naime, pored porodice i prijatelja, da pruže podršku Bori dok ispraća oca na večni počinak došli su i njegovi bivši cimeri Marijana Zonjić sa suprugom, Milena Kačavenda, Sandra Todić, Miki Dudić i Milan Stojičković, zatim i otac Maje Marinković, Radomir Marinković Taki.

Među onima koji su došli da budu uz Boru u ovom, njemu, najtežem danu, našli su se i voditeljka RED televizije, Jelena Pešić, koja je došla zajedno sa svojim mužem, Mladenom Vuletićem.

Takođe, na groblje u Sremčici došao je i voditelj Milan Milošević, koji je dugogodišnji prijatelj sa Borom.

"Loše sam"

Podsetimo, pre dva dana, kada je ekipa našeg portala saznala da je Bori otac preminuo, posle četvrtog moždanog udara koji je doživeo u Crnoj Gori, oglasio se Santana koji je otkrio da je mnogo loše.

- Jutros su mi javili da je otac preminuo. Loše sam, čekam brat da ga preveze iz Crne Gore. Nemam reči bilo šta da kažem - poručio je kratko Bora za naš portal.

Inače, Santana se pre nekoliko dana oglasio za naš portal i otkrio da je njegov otac imao četvrti moždani udar i da je nakon toga završio u bolnici gde se bore za njegov život.

- U lošem je stanju, četvrti moždani udar. U Baru se nalazi, pozlilo mu je na plaži... Čekamo, ne znamo šta dalje. On je u komi. Čekam, borba je - rekao je Santana kratko za Pink.rs.

Foto: Pink.rs

Autor: Nikola Žugić