Au!
Bora Santana došao je u radio kako bi se obračunao sa Hanom Duvnjak i Neriom Ružanjijem.
- Kao što se Aneli bori za svoju proodicu tako imaju pravo i Hana i Nerio. Nju mnogo ponižavaju, ali prvo nek pogledaju sebe u ogledalo - rekla je Boginja.
- Meni je ovo monstruozno da se ponovo izgovaraju ovakve reči. Svaki utorak nas maltretira, zaliva, polila mi je i detetove slike. Aneli kao Neriova tetka to podržava, ovo je sve ovde odvratno - rekla je Hana.
- Ja njih niti diram, niti se svađam sa njima. Psovao ih nisam, ona sad priča. Monstruoznije reči su ona i Nerio meni rekli. Ova se sad bori za plasman i neki apartman. Vidite kakva je ova crkotina. provlači me konstatno!Rekla je da će mi j*bati kuče - rekao je Bora.
Foto: TV Pink Printscreen
- Meni je moje dete vrednije od ičega. Kuče se kupi na pijaci - rekla je Hana.
- Ako sam ja dkuče kupio na pijaci i ti si dete napravila na ulici - rekao ej Bora.
- Gde si kupio kuče? - pitala je Hana.
U odgajivačnici - rekla je Hana.
- Te fore što nemate gde da živite pa hoćete kod Ivana u Dalamtinku - rekao je Bora.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: A.Anđić