Neočekivano!
Filip Đukić priznao je cimerima da on inače ne tetovira po Beogradu već da radi u inostranstvu, a kada mu je Viktor Gagić ponudio opciju da šiša ljude, on se odmah uvredio.
- Nije da ja nemam dinara, pa mi od toga zavisi život. Ja uzimam pare preko, ovde radim kad mi se radi - rekao je Filip.
- Ti možeš i da šišaš - rekao je Viktor.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ma gde ću posle ovoga da idem da šišam? Ja i kad tetoviram, ljudima sa kojima sam dobar ne mogu da im naplatatim punu cenu - rekao je Filip.
- Meni su bolesni ljudi koji se tetoviraju i po licu celi - rekao je Viktor.
Autor: N.P.