AKTUELNO

Dobili amneziju, pa zaboravili sve uvrede, drame i ružne reči.

Mina Vrbaški i Viktor Gagić ovog jutra iskoristili su lepo vreme da prvu jutarnju kafu popiju u dvorištu, uz neobavezno ćaskanje.

Posle svih problema, psovanja, drama, divljanja, izgleda da su napokon uplovili u mirnu luku, pa se sada ponašaju kao da nikad ni najmanji razdor nisu imali.

Mina ga je ljubila i mazila, te mu donela kafu, a on je uživao u jutarnjem suncu.

Foto: TV Pink Printscreen

Autor: R.L.