Dobili amneziju, pa zaboravili sve uvrede, drame i ružne reči.
Mina Vrbaški i Viktor Gagić ovog jutra iskoristili su lepo vreme da prvu jutarnju kafu popiju u dvorištu, uz neobavezno ćaskanje.
Posle svih problema, psovanja, drama, divljanja, izgleda da su napokon uplovili u mirnu luku, pa se sada ponašaju kao da nikad ni najmanji razdor nisu imali.
Mina ga je ljubila i mazila, te mu donela kafu, a on je uživao u jutarnjem suncu.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: R.L.