Odmah reagovao.
Nakon Terze u radio je stigao i Luka Vujović da bi objasnio oko čega se dogodio njihov sukob.
- Nikad među nama nije pala teška uvreda, a sad je došlo vreme da mu kažem sve. Kad sam mu rekao j*bem ti sve, nisam siguran da je mislio na dete, vređao sam ga i vređao bih ga pet sati, i grizao bih ga pet sati. Meni se Anita kune u nerođeno dete, znači Milica i Đedović su bili u sukobu, Đedović je hteo da Anita ispriča Kačavendi za Anđela i Milicu, ali ona nije htela. Onda je Anita ispričala i izvinjavala se Milici, onda je rekla okej, ali da je istina da je Đedović to rekao, a Anita je ubačena u vatru. Đedović se miri sa Milicom, a ona pokreće priču na Elitoviziji za Relju - rekao je Luka i dodao:
Foto: TV Pink Printscreen
- Sofiju sam mrtav pijan jednom vređao i tad nije bio sa njom. Branio sam je životom za temu Dane, nisam se mešao u njihove svađe, a on se u svaku moju svađu mešao. Da li sam ja ikad pričao šta je rekao za Sofiju, za Milicu napolju? Nikad. To radi drug. Anita je rekla to za Milicu, ali se ogradila, ona se izvinila Terzi, a ja sam joj rekao da nikad ne uzima Milicu u usta - naveo je Vujović.
Autor: R.L.