Da li je u pravu?
Uroš Stanić danas je razgovarao sa Janjušem i Dačom o tome kako planira da poseti svetinje kad napusti rijaliti.
- Čim izađem idem u sve hramove - rekao je Uroš.
- Ne lupaj, kad si zadnji put u crkvu išao - pitao je Janjuš.
- U avgustu, išao da se pomolim Bogu i snimio stori. Donesite mi molitvenik. Dačo, hoćeš da me vodiš na Kosovo - pitao je Uroš.
- Ne možeš da uđeš u manastir tako ofarban, a ni Filip ne može ovako istetoviran da uđe - rekao je Dača.
Foto: TV Pink Printscreen
- Pa Marko Kraljević je bio istetoviran - rekao je Janjuš.
- Staviću šešir, maramom ću prekriti kosu - rekao je Uroš.
- Ne bi ga pustili, lopatama bi ga isterali - rekao je Dača.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: R.L.