AKTUELNO

Da li je u pravu?

Uroš Stanić danas je razgovarao sa Janjušem i Dačom o tome kako planira da poseti svetinje kad napusti rijaliti.

- Čim izađem idem u sve hramove - rekao je Uroš.

- Ne lupaj, kad si zadnji put u crkvu išao - pitao je Janjuš.

- U avgustu, išao da se pomolim Bogu i snimio stori. Donesite mi molitvenik. Dačo, hoćeš da me vodiš na Kosovo - pitao je Uroš.

- Ne možeš da uđeš u manastir tako ofarban, a ni Filip ne može ovako istetoviran da uđe - rekao je Dača.

Foto: TV Pink Printscreen

- Pa Marko Kraljević je bio istetoviran - rekao je Janjuš.

- Staviću šešir, maramom ću prekriti kosu - rekao je Uroš.

- Ne bi ga pustili, lopatama bi ga isterali - rekao je Dača.

Foto: TV Pink Printscreen

Autor: R.L.