Bez dlake na jeziku!
Toša je pozvao Saru Stojanović, pa je tako sa njom porazgovarao o njenom odnosu sa Muratom, koji je, po svemu sudeći, nikad bolji.
- Ma prelepo, sve iskrene ljubavi - rekao je Toša.
- Dobro, pa jesu, naša jeste, naša će da se ispostavi kao najiskrenija. Ostavila sam sve iza sebe, ja kada sam shvatila onaj dan da Murat može da ode kući, preplakala sam, shvatila sam da sam pogrešila što se njega tiče - rekla je Sara.
Foto: TV Pink Printscreen
- Sve je celokupno, jeste, jeste, kako nije - rekao je Toša.
- Sebe sam ponizila sa mnogim stvarima, valjda mi je došlo sunce pred sam kraj - rekla je Sara.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: R.L.