Šta bi?
Teodora Delić i Dača Virijević isprozivali su Boru Terzića Terzu zašto je vređao Anitu Stanojlović.
- Juče si rekao Aniti da je k*va - rekla je Teodora.
- Nisam rekao ništa samo "Bajadera", šta se prima ako to nije istina, nisam je uvredio, nisam rekao ni k*rva ni d*olja - rekao je Terza.
- Što ti onda prišao Luka: Šta je vređaš, šta je vređaš - pitala je Teodora.
- Videćemo večeras šta kažu gledaoci - rekao je Terza.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: R.L.