Atmosfera na vrhuncu!
Dj Deeny pustio je takmičarima ''Elite 9'' pred kraj žurke numeru ''Supermen'' zbog koje su se parovi totalno raznežili i odmah su prišli jedni drugima kako bi odigrali ljubavni ples.
Detaljnije pogledajte klikom OVDE.
Foto: TV Pink Printscreen
- Kakva pesma - rekla je Maja.
- Najlepša - rekao je Asmin.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: N.P.