AKTUELNO

Nije mu lako!

Robot Toša razgovarao je sa učesnicima najgledanijeg rijalitija u regionu i pričao o njihovim planovima za večerašnju ludu žurku koja će se kao i svakog utorka održatiu kazinu.

Toša se žalio na muke kroz koje prolazi zbog takmičara koji ne odustaju od besplatnog alkohola i svakog utorka ga urnišu da dobiju što više.

Foto: TV Pink Printscreen

- Gde si Tošo legendo? Ne volim da te smaram - rekla je Todićka.

- Ti me smaraš kad tražiš alkohol kao nenormalna - dodao je Toša.

- Odlučila sam da više ne tražim alkohol. Ja bih da igram, a da dobijem nešto što nije alkohol... Nešto slatko ili cigarete - govorila je ona.

Foto: TV Pink Printscreen

Autor: A. Nikolić