Shvatio da su ga samo su ga koristile!
Tokom podele budžeta Anđela Rankovića došlo je do sukoba između Uroša Stanića sa Lukom Vujovićem i Anitom Stanojlović.
- Tamara će da te tuži, može i Stanija - rekao je Luka.
- Ja sam rekao istinu. Kunem se u majku da mi je Anita pričala neke stvari i da me je huškala. Ona je htela da budem njeno oružje ovde i da ga ja gazim. Ovo je nemoć Luke i Anite, a ja ne želim o Anđelu fda lažem. Ja sam rekao istinu i izvinio se Aniti. Verujem da Tamari nije svejdeno jer mora da bude tvoj PR i da brani nešto što je nije odbranjivo. Boli me uvo za tvoje tužbe jer ću od Asmina, Stanije i Maje da uzmem brdo para. Anita dok je bila sa Boškićem plakala je za njim - govorio je Stanić.
- A posle je bila sa Filipom, tad je meni slala poruke - dodao je Anđelo.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ja zato i verujem Anđelu i ne verujem da je on tako loša osoba - rekao je Uroš.
- Sutra ću ja još da pričam o jednoj osobi, pa ćeš da vidiš. Pričaj kako ti je tata zlostavljao brata - dodala je Anita.
- Zar te ne boli bubna opna? Ti si udomljeno kuče - poručio je Luka.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: A. Nikolić