Žestoko od samog starta!
U toku su ''Nominacije odabranih'', a Stanija Dobrojević započela je prva nominaciju.
- Ja ću da nominujem uhodu. Anđelo mu je rak rana. Prevbacio se posle na Vikora, pa je ljubomorisao na Jabhuša. Nije Kačavenda već Ivan. Dva kadropaćenika. Za mene ste dve iste osbe. Truju ovu mladež, opšte sa mladima. Oboje ne kontaju moju pojavu ovde. Njoj su teme k*rčevi mladih Elitara, a meni je tema Asmin Duerdžić. Želela je da opšti sa mojim bivšim verenikom. Nominujem Ivana Marinkovića - rekla je Stanija.
Foto: TV Pink Printscreen
- Moji akter je u kući, njega neću nominovati bilo bi suludo, a ostali akteri jesu komentatori naše veze. Šta bih ja radila da nemam komentatore? Tvoja tema ne postoji. Ja ne mogu mog glavnog matog aktera da nominujem jer je ovde u Odabranima. Izgledaš kao da imaš 63 godine. Vređaš Milenu koja je ostvarena u svakom smislu. Izgledaš ofucanu, istrošeno i jeftino. - rekla je Maja.
- Ovde si u rijalitiju opštila sa svima. Tebe je*u pa od*ebu - rekla je Stanija.
Foto: TV Pink Printscreen
- Nominovaću Uroša Stanića jer je jedno ljudsko smeće. Kravo jedna, celulitaro. Ti si kopija u svemu. Raspadaš se živa. On je jedan ljudski škart. Provocirao je svakog učesnika na najpodlije načine. Sada glumi žrtvu kada se svađa. Vređa porodice, pričao je sve najgore o mojoj porodici i porodici mog dečka. - rekla je Maja.
Foto: TV Pink Printscreen
- Razumem sukob Maje i Stanije to je prirodno. Ali ne razumem ostale iz staračkog doma. razlika je osam godina, ali osam svetlosnih godina, osamdeset, u izgledu ove dve žene. Ja bih da nominujem osobu koja mi je uništila boravak u osmici. Odrastao je u porodici bez ljubavi. Njemu nema spasa, ni jedna klinika mu ne može pomoći. Nominujem Uroša - rekla je Sofija.
Autor: Teodora Mladenović