Au!
U toku je emisija ''Gledanje snimaka'', voditelj Darko Tanasijević najavio je naredni video klip u kom su Filip Đukić i Aneli Ahmić, a Matora je prva prokomentarisala snimak.
- Divno jedno drugarstvo. Aneli se zaljubljuje. Bole me oči više. Ja bih bežala od ovog čoveka. Neiskreni su, nisu otvoreni. Kapiram da se Aneli štedi. Meni je i ovo kanal. Upušta se u nešto neozbiljno. Filip je jako kvaran u odnosu sa Aneli. Anelina greška je što sve to prihvata. kada su devojke u pitanju Filip uvek ostavi prostora i namazano to odradi - rekla je Matora.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ovo nije za nju kanal ovo je septička jama. On bi j*bao i mene, ja sam joj rekao da joj je Filip najveći kanal. Za mene je jeb*čina svaki intimni dodir, šta imaš da se pokrivaš. Ona dozvoljava da izlazi iz svog kreveta i da ide u njegov. Ona ima ovde hiljadu problema, a ona lepi sebi nove etikete. Nekao opravda sebe jer ovo nije druženje. Ovo je klasičan petljing, napolju bi imali s*ks za 15 sekundi. Ovo je njena najveća bruka i sramota od kako je ušla - rekao je Lepi Mića.
- Ono što sam pričao pre mesec i po dana u pabu to se i desilo. Govorio sam da se gledaju i da bi se napolju k*rali - rekao je Janjuš.
- Mislio sam da je joj dete najvažnije - ubacio se Mića.
Foto: TV Pink Printscreen
- Šta ti mešaš moje dete sa tim - brecnula se Aneli.
- Ja ovo podržavam, podržaću vas i ako uđete u vezu. Ovo što ti radiš je mnogo veći blam nego da ste u vezi. Ovo nije grljenje ovo su fetinzi. Filip neće korigovati svoje mišljenje - rekao je Janjuš.
- Meni tu Aneli nije jasna, Filip bi bio sa svakom devojkom koja mu da povoda. Trebalo je da nauči iz mojih grešaka, nije trebala sebi ovo da dopusti - rekla je Anita.
Foto: TV Pink Printscreen
- Aneli je ovde jasno rekla da je povređena. Kanal je ako ne uđu u vezu ovde jer bi se užasno komentarisalo. Filip je bio sa Anitom toliko meseci i ako je on bio i tada stava da ne bi imao ništa sa ženama koje imaju decu - rekao je Luka.
- Njoj Mića drži pridike, šta joj je on - ubacio se Filip.
- Ja sam prijatelj, a šta si joj ti - odgovorio je Mića.
- Ja nisam u stanju da volim. Ja sam rekla da on meni prija ali imam kočnicu dokle idem sa njim. Ne mogu podneti ni jedan pritisak više i ja ću se povući - ispričala je Aneli.
- Ponižava Aneli, ali to je njen problem. Ona odlazi kod njega u krevet da se mazi, a on ode u utorak i ljubi s*se Dušici - rekao je Ivan.
Foto: TV Pink Printscreen
- Prija mi da blejim sa njom - započeo je Filip.
- Za koju se odlučuješ - nastavio je Ivan.
- Ni u jednom momentu se izmešu nas nije desilo - dodala je Dušica.
- Šta god ona odluči meni je okej, blejaćemo ali neće biti ovakvih scena - rekao je Filip.
Detaljnije pogledajte u nastavku teksta.
Autor: Teodora Mladenović