Žestoko poniženje!
U toku je emisija "Pitanja gledalaca", a voditelj Milan Milošević je pročitao naredno pitanje za Asmina Durdžića.
- Govorio si kako se Maja ponaša damski i da sve devojke trebaju da se ugledaju na nju. Da li i dalje stojiš iza svojih reči? - glasilo je pitanje.
- Ja Maji govorim da treba da bude dama, ali ona nekim svojim postupcima daje ljudima za pravo da pomisle da ona nije dama - rekao je Alibaba.
Foto: TV Pink Printscreen
- Meni se s*re od Majine priče, a Asmin ovo voli. Ne može niko da mi kaže da mu devojka izbije zub i onda oni dođu i grle se. To što Maja govori da niko ne može ništa da komentariše, onda da svi sedimo i ćutimo? Ovo što rade nije uopšte primer ni za koga, a Maja i treba da mu lomi koske kad to dozvoljava - rekla je Mina.
- Mene je sramota šta smo mi uradili, to je blam i zato se ja povučem i ćutim - rekao je Alibaba.
- Da neću da se povučem i ćutim? Nikada. Mina, ja za razliku od tebe ne molim za ljubav i kad komentarišeš naš odnos, mi bar nismo imali s*ks na Uskrs - rekla je Mina.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ja mislim da su ove stvari koje se dešavaju samo početak, a ne postoji šansa da će on moći da raskine sa Majom. Kada ona oseti da ode kod nekog drugog, tada te ostavi na miru - rekao je Janjuš.
- Maja je sa svakim muškarcem ista i svaki je muškarac povezan sa bar jednom ribom koja je tu. Pitaju se što se Maja više ne sređuje, pa zato što nema kada. Ona je kao Bebica, samo prati gde je njen dečko. Šta su joj radili bivši momci, Asmin stvarno ništa ne radi i ona ga najviše maltretira. On je jurio za njom dok ga je ona ponižavala, a ona je sada veći majmun nego on - rekao je Ivan.
Detaljnije pogledajte u nastavku.
Autor: N.P.