AKTUELNO

Au!

Voditeljka Ivana Šopić najavila je klip u kom Matora i Dača pričaju o poljupcu Anđela i Boginje.

- Nismo se poljubili baš u usta. Ona ima dva plesa. Jednom ne fali ništa, a drugi je kad spusti pantalone. Ume da iznese to. Ima strasti - rekao je Anđelo.

- Ova žena ti se sviđala dva meseca. Skakao si ostrašćeno samo na Sofiju - rekla je Milena.

- Ti si ljubomorna. Imam pravo da plešem i igram - rekao je Anđelo.

- Nemoj da kažem šta je bilo osmog septembra - rekla je Milena,

Foto: TV Pink Printscreen

- Dosadna je i smara. Ustaješ na svaku temu, šta ti je - rekao je Anđelo.

- Kad god bude dobacivao i te fore, mene ne zanima. Smara i mene, ali j*bi ga brate - rekla je Milena.

- Sigurno je zaljubljena u njega. Ja sam ušla u kuću, a Ivan me iznapadao kako sam ista kao Sara Stojanović. Ja imam pravo da igram s kim hoću. Što se s*ksa tiče nikad, nikad se neću spustiti na taj nivo - rekla je Boginja.

- Ako je Boginja Saru oslovljavala sa "k*rvetino" onda možemo da kažemo i da je Boginja vrlo slična. Muvala se sa Mikijem, zaljubljena u Filipa, pa završila sa Anđelom. Čovek je prišao i Vanji Prodanović neki dan da je pita za neku pesmu. Ona nema pravo nijednoj devojci nešto da kaže - rekao je Ivan.

Foto: TV Pink Printscreen

- Šta je ona uradila? - skočio je Anđelo.

- On koristi devojke, lep je i zgodan, a vi ste glupe.

Detaljnije u nastavku ovog teksta.

Autor: A.Anđić