Ne zna gde udara!
U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Milan Milošević pročitao je pitanje za Luku Vujovića.
Busaš se sa svojim sinom kog je isključivo njegova majka odgojila i školovala, pa ti ni o Lei nisi umeo da brineš, nego si i nju izuvaljivao.
Foto: TV Pink Printscreen
- Moj sin sledeće godine ide u Ameriku. Plaćam 50 hiljada evra da ide u Ameriku. Otac nije bio uz njega, ali je pokazao koliko voli sina tim što je podržao njegovu majku u svemu. Moja žena je pored mene ostala ostvarena žena. Hvala joj što je brinula o njemu kad ja nisam mogao. Pokazao sam da volim životinju kad sam izvadio dva kučeta - rekao je Luka.
- Smatram da njegova žena jeste zaslužna za to kakav je Noa - rekla je Anita.
- Tata je finansirao to. Tri hiljade mesečno je davao osam godina moj kum! - rekao je Luka.
- Rekao si prošle godine da je alimentacija 500 evra - rekla je Aneli.
- Nemam ja šta tebi da objašnjavam lažovčino - rekao je Luka.
Foto: TV Pink Printscreen
- On je rekao da se nije čuo sa dedom i da mu nije slao ništa. Luka treba više vremena da provede sa Noom - rekla je Aneli.
- Takođe i Asmin treba da vidi Noru - skočila je Anita.
- Ja imam problem sa monstrumom i tu će sud odrediti - rekal je Aneli.
- Pošto si tako lepo pričala o mojoj ženi, ugledaj se malo na nju! Ona nije išla u rijaliti već je čuvala dete i nije ulazila u rijaliti. Kad sam otišao na osam godina ona je svaku posteu dolazila! Evo kakav sam ja otac kad mi ga Nina da na dva meseca i kad je dozvolila da ga upoznam sa Aneli - rekao je Luka.
U video-prilogu pogledajte detaljnije.
Autor: A.Anđić