Blam!
U toku je emisija ''Pitanja gledalaca'', voditeljka Maša Mihailović pročitala je naredno pitanje za Maju Marinković.
- Kako bi reagovala kada bi saznala da su ti Lemura sakrile Sofija i Anita? - glasilo je pitanje.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ja ću da kažem da jesmo jer smo hteli da napravimo Terzi i Luki da napravimo za dan zaljubljenih - rekla je Anita.
- Nema veze, svaka kopija bi bila kao original i to je to. Oprošteno im je sve - rekla je Maja.
Naredno pitanje bilo je za Anđela Rankovića.
- Napadao si Milenu jer je navodno pozajmila Vanji pare, kakav si onda ti kad pričaš da si pozajmio pare Anitinom bratu? - glasilo je pitanje.
Foto: TV Pink Printscreen
- Ovo su bile dve velike prijateljice, a ja i Anita tada nismo pričali. Ja sam odmah poslao Aniti pare iako nismo pričale - rekao je Anđelo.
- On je hteo da prebaci na mene da sam loša sestra, ali ja ne biram način na koji pomažem svom bratu. Bitno je da sam ja imala želju da mu pomognem - rekla je Anita.
- Pošto ovde imamo lažnog pravnika, ponašaću se do kraja rijalitija kao da sam završila ja pravni. Anđelo je s ovom devojkom planirao život i budućnost, a onda u prvoj raspravi s Anitom je iznosio detalje iz njenog privatnog života. Odnos mene i Vanje nek bude da sam ja izdajica, ali kakav je on partner kad je ovu devojku tada veličao, a sada govori o njenoj majci i njenom bratu. Da li će se tvojoj mami svideti tvoj krivi polni organ na portalu Pink.rs? - rekla je Milena.
Foto: TV Pink Printscreen
- Više ćeš razmišljati da li se tvojim sinovima sviđa - rekao je Anđelo.
Detaljnije pogledajte u nastavku.
Autor: N.Panić