Žestoko!
Učesnici Elite danas biraju osobu koja je na njih ostavila najbolji utisak u Beloj kući. Naredni je svoj sud dao Ivan Marinković.
Foto: TV Pink Printscreen
- Sandra Todić, Anastasija Brčić i Vanja Prodanović. Njih tri su na mene ostavile poseban utisak - kazao je Ivan.
- Sara je jedna devojka koja je pravi blam. Sramota ženskog roda, a vi je navodite. Isto kao ova Boginja. Za mene su iznenađenje Terza jer se odlučio za jednu devojku ove godine, moj momak Bebica jer ne vređa ljude kao pre i Dragana jer je rečitija - kazala je Teodora.
Foto: TV Pink Printscreen
- Dragana je na prvom mestu, sada se propričala. Teodora je delovala kao list u jesen, bila je previše statična, ali mi je sad veoma zanimljiva. Jovana Mitić je treća osoba - rekao je Pečenica.
Foto: TV Pink Printscreen
Detaljnije pogledajte u video-klipu.
Autor: S.Z.