AKTUELNO

Rešila na vreme!

Sanja Grujić ove noći posvađala se sa Anđelom Đuričić koja joj je u raspravi spomenula poljubac sa Matejom Matijevićem, te je Sanja sada brže bolje odmah dotrčala do Mateje kako bi se opravdala Marku.

- Mateja je l' tako da Anđela preuveličava? - upitala je Sanja.

- Tako je, on i ja smo razgovarali još pre nego što si ti došla spavali zajedno i pričali ovde sve - rekao je Mateja.

Foto: TV Pink Printscreen

- Tako je, pričali smo, znam ja za taj poljubac, on je bio u garderoberu nešto je bilo smešno - rekao je Marko.

- Mateja to je bila viša sprdnja, to smo se dogovorile ja i još jedna osoba jer ona nije podnosila Anđelu - rekla rekla je Sanja.

- Ma zezancija, ja sam ti zato onda i prišao. Znam da si pitao Filipa i posle si rekao njoj: ''Nema veze, on je baš dobar momak'' - rekao je Mateja.

Foto: TV Pink Printscreen

- Ne, nego je Filip preuveličao kao da je bilo ko zna šta - rekla je Sanja.

Detaljnije pogledajte u nastavku.

Autor: N.P.