Skandal!
Anđelo Ranković izabrao je svoju omiljenu osobu, a Anita Stanojlović dobila je reč i tom prilikom obelodanila da je Milica Veličković imala trojku s njenim bivšim dečkom Boškićem.
- Sam sam u rijalitiju od početka do kraja i tako će biti. Vodim u hotel Bebicu koji znam da neće dolaziti - rekao je Anđelo.
- Idem naravno - rekao je Bebica.
Foto: TV Pink Printscreen
- On je danas samo o meni pričao - rekla je Anita.
- Kaže Milica Veličković u nekom intervju da si molila njenog drugara Boškića da joj napraviš dete - rekao je Milan.
- Njenog druga s kojim je ona imala trojku - rekla je Anita.
Autor: A.Anđić