AKTUELNO

Skandal!

Anđelo Ranković izabrao je svoju omiljenu osobu, a Anita Stanojlović dobila je reč i tom prilikom obelodanila da je Milica Veličković imala trojku s njenim bivšim dečkom Boškićem.

- Sam sam u rijalitiju od početka do kraja i tako će biti. Vodim u hotel Bebicu koji znam da neće dolaziti - rekao je Anđelo.

- Idem naravno - rekao je Bebica.

Foto: TV Pink Printscreen

- On je danas samo o meni pričao - rekla je Anita.

- Kaže Milica Veličković u nekom intervju da si molila njenog drugara Boškića da joj napraviš dete - rekao je Milan.

- Njenog druga s kojim je ona imala trojku - rekla je Anita.

Autor: A.Anđić