Očekivano?!
Nakon što je Aleksandra Jakšić napustila ''Elitu 9'', voditeljka Dušica Jakovljević sačekala je u studiju i s njom porazgovarala o njenom učešću.
- Aleksandra, ko po tebi ima podršku? - upitala je Dušica.
- Aneli, kroz celu sezonu vidimo da ima najveću podršku - rekla je Jakšićka.
- Koga bi volela da vidiš kao pobednika? - upitala je Dušica.
- Anđela, definitivno - rekla je Jakšićka.
Autor: A.Nikolić