AKTUELNO

Neočekovano!

U emisiji ''S mesta splačina'' čiji su voditelji Milena Kačavenda i Dača Virijević danas je prvi gost bio Luka Vujović zajedno sa Borislavom Terzićem Terzom koji je tom prilikom govorio o sukobu sa Asminom Durdžićem.

- Ja sam odreagovao kada je Asmin nasrnuo na Daču, lako je ići samo na Daču i Uroša i ja to biše neću dozvoljavati. Drži me bes, ali nemam taj poriv da skačem na njega. Mogu da mu zamerim što udara na Sofiju i Milicu, a onda jea moram moram da pominjem Maju i Staniju,. Od danas sve realno komentarišem, više se ne ustručavam - rekao je Terza.

- Je l' si provalio što je on kao nama hteo da se osveti? - upitala je Milena.

Foto: TV Pink Printscreen

- On meni nije prešao preko toga što sam izvređao Noru, a družio se sa mnom što znači da je lažan. Ja sam se iskreno pokajao i žao mi je zbg male, samim tim sam se iskreno družio sa čovekom. On je u svemu lažan - rekao je Terza.

- Maja je rekla da on samo razmišlja o plasmanu i procentima - rekla je Milena.

- Loše je što je njega Maja odrukala za stvari koje pričaju ispod pokrivača. Ja nisam razmišljao o tim stvarima, ali kad neko priča o procentima onda znači da je lažan - rekao je Terza.

Foto: TV Pink Printscreen

- Ja nemam bes prema njemu, meni je samo bilo krivo kad je rekao Terza da sam ja sa Majom zbog rijalitija i to je mene povredilo. Svi imaju pravo da mene komentarišu i dođe mi nekad u glavu da razmislim o svojim postupcima, ali ne volim kad neko izvrće moje reči - rekao je Asmin.

Autor: N.P.