Crvena zvezda je pobedila ekipu Proletera rezultatom 2:1. Golove za našu ekipu postigli su Garsija i Gajić.

Izabranici Dejana Stankovića su protiv novosadskog Proletera proslaviti 31. trofej namenjen državnom prvaku, ujedno i 75. rođendan kluba.

DRUGO POLUVREME

87’ Levi bek Milan Rodić je uputio centaršut na drugu stativu gde je njegov kolega sa desne strane Milan Gajić pokušao glavom, ali bez opasnosti.

81’ Dobar pokušaj igrača Proletera iz slobodnog udarca, ali je odlično reagovao Milan Borjan.

65’ Debitant u ekipi Crvene zvezde! Seku Sanogo je prvi put na terenu u dresu Crvene zvezde kada su zvanične utakmice u pitanju. Igru je napustio Branko Jovičić.

61’ Zvezdin štoper Nemanja Milunović je povukao loptu i pokušao udarcem iz velike udaljenosti, ali pored gola.

46' Nova izmena u ekipi Dejana Stankovića. Tomane je zamenio Milana Pavkova.

Poluvreme!

Crvena zvezda vodi posle prvih 45 minuta rezultatom 2:1. Golove za naš tim postigli su Garsija i Gajić.

PRVO POLUVREME

37’ GOOOL! 2:1!

Milan Gajić!

Prelepa akcija našeg tima. Garsija je odlično uposlio Gajića koji je milimetarski preciznim udarcem pogodio malu mrežu i doveo svoj tim u vođstvo.

35’ Miloš Degenek je oprobao udarac sa ivice šesnaesterca, ali je golman gostiju bez većih problema zaustavio njegov šut.

31’ Sjajna koreografija na severnoj tribini povodom 31. titule.

30’ Proleter je zapretio centaršutom po zemlji, ali je Borjan odlično pratio akciju i intervenisao.

18’ GOOOL! 1:1!

Mateo Garsija!

Sjajna akcija našeg tima. Vukanović je odlično sačuvao loptu i prosledio je ka Garsiji koji je rutinski završio akciju.

7’ Prva gužva i pred golom Proletera. Ben je izveo korner u peterac, ali su gosti uspeli da izbace loptu daleko od gola.

6' - Strelac za Proleter je Aleksandar Andrejević.