AKTUELNO

Moskovska policija uhapsila je dvojicu muškaraca osumnjičenih za učešće u pucnjavi u jednom privatnom vrtiću, a radi se o bivšem i novom partneru majke jednog deteta.

Navodi se da je do pucnjave došlo kada su muškarci izašli ispred vrtića, gde je otac deteta pucao iz "nesmrtonosnog oružja" u nogu novog partnera svoje bivše supruge, koja je takođe bila tu i sa kojom se sukobio.

Neimenovani izvor je za rusku agenciju rekao da su oba muškarca privedena nakon incidenta. U pucnjavi niko nije povređen, a iz vrtića su saopštili da ta institucija radi normalno.

'Sve je u redu, sve funkcioniše, ništa nam se nije desilo. Kažu da su čuli pucanj na ulici. To je bilo na ulici, ne ovde, ne u vrtiću“, rekla je predstavnica ustanove.

Ona je dodala da nije lično videla incident, ali da se čuo jedan pucanj.

Autor: Marija Radić