AKTUELNO

Pred nama je sedmica ispunjena vrhunskim sportskim uzbuđenjima, koja će ljubiteljima sporta širom Srbije i sveta prirediti nezaboravne trenutke.

Od teniskih okršaja na mitskoj travi Vimbldona, preko adrenalinske vožnje na stazi Silverston, pa sve do ključnih borbi naših nacionalnih timova kod kuće – raspored je takav da niko neće ostati ravnodušan.

Vikend rezervisan za brzinu i fudbalske gigante

Subota i nedelja su u znaku kraljice moto-sporta – Formule 1. Staza Silverston ugostiće najbolje vozače sveta za Veliku nagradu Velike Britanije, gde nas u nedelju od 16.00 časova očekuje spektakl. Paralelno, pažnja svetske fudbalske javnosti biće usmerena na dramatične završnice Svetskog prvenstva, gde giganti poput Brazila, Francuske i Argentine nastavljaju svoj put ka tronu.

Ponedeljak: Srce kuca za Srbiju u dvorani "Aleksandar Nikolić"

Ponedeljak uveče donosi posebnu emociju. Naša košarkaška reprezentacija u 20.00 časova dočekuje selekciju Bosne i Hercegovine u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Dvorana "Aleksandar Nikolić" biće poprište velike borbe, a podrška naših navijača biće ključni vetar u leđa "orlovima" na putu ka važnoj pobedi.

Sredina nedelje u znaku srpske odbojkaške lepote

Sreda i četvrtak rezervisani su za naše odbojkašice, koje će u Beogradskoj areni nastaviti takmičenje u Ligi nacija. Dueli protiv Bugarske (sreda, 20.00) i Francuske (četvrtak, 20.00) prilika su da uživamo u majstorijama naših reprezentativki i još jednom pokažemo zašto je Srbija zemlja odbojke.

Evropski izazov Vojvodine

Četvrtak donosi i uzbuđenja na fudbalskom terenu u Novom Sadu. Fudbaleri Vojvodine na stadionu "Karađorđe" dočekuju Ferencvaroš u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa. Ovo je idealna prilika da podržimo naš klub u borbi za evropsku jesen.

Kroz sve dane, od 4. do 10. jula, uživaćemo u kontinuiranim teniskim majstorijama na Vimbldonu, gde se prati svaki poen na putu do najprestižnijeg trofeja. Pred nama je sedmica u kojoj ćemo slaviti sport, fer-plej i zajedništvo!

Autor: D.S.