AKTUELNO

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić oglasio se večeras na svom Instagram profilu povodom održanog skupa, ističući važnost rada policijskih službenika na terenu.

Dačić je obišao policajce iz interventnih jedinica i brigade koji su bili angažovani na obezbeđivanju današnjeg događaja.

Tom prilikom pohvalio je njihovu neumornu brigu o bezbednosti svih građana i uspešno izvršen zadatak.

Ministar je tokom razgovora izrazio zahvalnost policijskim službenicima na pokazanom visokom nivou profesionalizma.

Naglasio je da sigurnost i stabilnost ostaju glavni prioriteti.

Autor: D.S.