Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović je izrazila svoje oduševljenje što je veliki broj ljudi došao na skup "Srbija jedna porodica", i što je nosila najveću srpsku zastavu.
- Jako je lep osećaj kada u svojoj zemlji, u svojoj državi nosite srpsku zastavu. Očekujem da će ovo biti najveći skup koji je ikad viđen na ovim prostorima i to je većinska Srbija, to je Srbija kojoj je dosta nasilja, kojoj je dosta onemogućavanja normalnog života, kojoj je dosta da ne mogu da idu u školu, da ne mogu da studiraju. Ovaj narod je došao da podrži Aleksandra Vučića i njegovoj Srbiji - rekla je Mesarović.
Autor: Iva Besarabić