AKTUELNO

Kolona građana koji su krenuli iz Novog Sada, Rume i Sremske Mitrovice na veliki skup u Beogradu stigla je jutros do Batajnice.

Tamo su dočekani kako dolukuje - po starom srpskom običaju uz so i pogaču.

Foto: Privatna arhiva

Podsetimo, veliki broj građana iz krenuo je još u četvrtak iz cele Srbija za Beograd, gde će danas prisustvovati na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.

Koloni koja je pošla iz Sremske Mitrovice u Rumi juče se pridružila grupa građana iz ovog grada. Zajedno pešače na veliki skup u Beogradu i sada su nadomal cilja.

Pogledajte kako su ih dočekali u Batajnici:

Video: Privatna arhiva

Autor: Iva Besarabić