AKTUELNO

Jedan od novopazarskih blokadera otvoreno je pozvao na rušenje teritorijalnog integriteta Srbije proglasivši Rašku oblast - takozvani Sandžak - za deo Bosne.

O tome govori video snimak koji objavljujemo a u kom ovaj blokaderski jurišnik govori o stanju u Novom Pazaru.

- Ja sam Sandžaklija. Sandžak je deo Bosne. Atmosfera u Novom Pazaru je kao u Bosni - doslovce je rekao ovaj blokader.

Kako je sve izgledalo, pogledajte u snimku.

Autor: Pink.rs