Objavljen je novi snimak kojim se građani pozivaju na veliki narodni skup koji će biti održan 27. juna u centru Beograda, ispred Doma Narodne skupštine.
- Ovo je naša zemlja, zemlja slobode, ponosa i snage. Naša otadžbina. Srbija je ono što volimo i čuvamo. Srbija se drži zajedno i deli istu viziju. Viziju Srbije u kojoj rad donosi sigurnost. Viziju Srbije koja čuva mir i stabilnost. Viziju budućnosti za nove generacije. Budućnost se ne čeka. Danas zajedno gradimo budućnost Srbije. Srbija pripada svima nama, jer Srbija je jedna porodica - istaknuto je u spotu.
Video: Privatna arhiva
Autor: Pink.rs