Bivši funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić poručio je da tu stranku sada vode "glupi i bezobrazni ljudi".
On je rekao da mesecima čita i sluša šta neki iz DS-a govore o opoziciji i da se svim snagama suzdržava da odgovori na to, ali da sve ima svoje granice.
- Ovaj nivo gluposti i bezobrazluka je prešao svaku meru, a sve vreme se pravimo da su ti pojedinci kao normalni - naveo je Ješić.
— Silvana (@Silvana71376830) 25. јун 2026.
Autor: Pink.rs