AKTUELNO

Nekoliko stotina simpatizera, aktivista i građana iz Novog Sada krenulo je jutros pešice sa Petrovaradina put prestonice kako bi prisustvovali velikom skupu podrške predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji.

Učesnici ovog marša poručili su da su se na ovakav potez odlučili kako bi dali svoj doprinos i pružili podršku predsedniku u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine u Beogradu.

"Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu", poručili su okupljeni građani pre samog polaska.

Povorka je krenula uz vidno istaknute poruke podrške, a organizatori ističu da je broj okupljenih građana dokaz jedinstva i želje da se iskaže stav većinske Srbije.

Autor: D.S.