AKTUELNO

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas pred demonstrante koji su došli ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima.

- Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima. Primio sam njihove zahteve i zajedno sa nadležnima iz grada pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme - napisao je predsednik Vučić u opisu videa koji je podelio na svom Fejsbuk nalogu.

Autor: Pink.rs