AKTUELNO

Ministar unutrašnjih poslova i predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da ta stranka prihvata poziv koji je uputio predsednik Srbije Aleksandar Vučić svim partijama iz vladajuće koalicije da, kao gosti, učestvuju na mitingu 27. juna u Beogradu.

- Imajući u vidu da je Socijalistička partija Srbije @socijalisti oduvek bila državotvorna i politički odgovorna stranka, mi prihvatamo poziv koji je uputio predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić @buducnostsrbijeav pozvavši sve partije iz vladajuće koalicije da, kao gosti, učestvuju na mitingu 27. juna u Beogradu - napisao je Dačić na Instagramu i dodao:

U tom smislu, pozivamo sve naše članove, simpatizere i birače da se odazovu tom pozivu i učestvuju na mitingu u Beogradu i time damo svoj doprinos odbrani nacionalnih i državnih interesa.

Autor: Pink.rs